Жүжигчин Д.Ганцэцэг,Т.Хулан нарын нэрийг барьж сүлжээний бизнес эрхлэж байна

2011/07/27
Share |
Жүжигчин Д.Ганцэцэг,Т.Хулан нарын нэрийг барьж сүлжээний бизнес эрхлэж  байна

Сүүлийн үед иргэдийн гар утсанд “Та азтан боллоо” гэсэн мессеж ирэх нь элбэгших болжээ.  Гудамжаар явж байгаа иргэдээс “ гурван асуултад хариулт авангаа, утасных нь дугаарыг бичиж авдаг гэнэ. Тэгээд төд удалгүй дээрх мессежийг илгээдэг байна.  Мэдээж азтан болсон хүн эргэж холбогдоно. Тэгэхэд нь “Ямар шагнал хожсоноо ирээд мэдээрэй. Манайх МУИС-ийн Эдийн засгийн байрны хажууд байрлах “Talk talk Englishin” сургалтын төв гэсэн байрны гурван давхарт байрлаж байгаа гэж хариулдаг аж.  Үнэндээ  аз таараад азтан болоод байгаа ч юм биш гэнэ. Харин сүлжээний бизнес гэгч нөгөө айхтар гурвалжин, дөрвөлжин дүрсийг толгой эргэтэл зурдаг нөхдийн бас нэгэн арга аж. Бүр тодруулбал “Oriflame” –ын нэгэн салбар юм байна. Тухайн салбарыг Энхжаргал гэдэг хүн хариуцдаг аж. Тэрээр  “өөрийн хэсэг найзуудтайгаа хамтран "Монголд хэн баян байна гэсэн судалгааг хийсэн. Тэгээд сүлжээний бизнес эрхлэгчид байна гэдгийг мэдсэн. Тиймээс бид энэ салбарт ажиллаж байгаа” хэмээн өгүүлдгээс гадна  хамтран ажиллаж байгаа гэх өнөөх найзуудынхаа тоонд УДЭТ-ын жүжигчин Д.Ганцэцэг, Т.Хулан нарыг нэрлэдэг аж.  Тэгээд болоогүй улсдаа нэр хүндтэй эдгээр хүмүүс ичиж зоволгүй ““Oriflame” –ын бизнесийг хийж байхад та нар бол заавал хийх ёстой хэмээн хаалгаа түгжих шахам болж байгаад тулгадаг  байна. Бас болоогүй ээ 3000 төгрөгийн хураамж төлж, иргэний үнэмлэхний хуулбараа өгсөн хүн ч цөөнгүй байгаа аж. Дээрээс нь өнөөхөө “Төрийн бус байгууллага” гээд нэрлэчихжээ. Юутай ч ийм нэгэн төрлийн сүлжээ газар авч байгааг дуулгалаа. Анхаарах эсэх нь таны л асуудал.

Т.Алтаа.Factnews.mn

Танд манай нийтлэл таалагдаж байвал LIKE дараарай!
Сэтгэгдэл
уэабмх ккк тийм шүү манай найзын утас руу залгаад хамт очиж байсын тэр газар чинь шаааал тэнэг
IP:103.23.51.3  2014-10-28 20:40:43
Xqaxvnee Cravit Kit Price From Pharmacy On Sale By Mail, [url=”http://www.magicalseve nus.co.in/cravit-kit-price.pdf ”]Cravit Kit Price From Pharmacy On Sale By Mail[/url], http://www.magicalsevenus.co.i n/cravit-kit-price.pdf Cravit Kit Price From Pharmacy On Sale By Mail, How To Order Paracetamol Usa Online Pharmacy, [url=”http://www.accicor.com /how-to-order-paracetamol-usa- online-pharmacy.doc”]How To Order Paracetamol Usa Online Pharmacy[/url], http://www.accicor.com/how-to- order-paracetamol-usa-online-p harmacy.doc How To Order Paracetamol Usa Online Pharmacy, Precio lactulose usa, [url=”http://invictusliveshe re.com/forums/showthread.php?t id=264467”]Precio lactulose usa[/url], http://invictusliveshere.com/f orums/showthread.php?tid=26446 7 Precio lactulose usa, Isotrex Accutane You Can Get, [url=”http://www.accicor.com /isotrex-accutane-you-can-get. pptx”]Isotrex Accutane You Can Get[/url], http://www.accicor.com/isotrex -accutane-you-can-get.pptx Isotrex Accutane You Can Get, Link to home page, [url=”http://www.fresh2chef. com.au/order-astonin-canada-ph armacy.pdf”]Link to home page[/url], http://www.fresh2chef.com.au/o rder-astonin-canada-pharmacy.p df Link to home page, learn more, [url=”http://www.authenticki netics.com/discount-emla-us-ph armacies.pdf”]learn more[/url], http://www.authentickinetics.c om/discount-emla-us-pharmacies .pdf learn more, Order Now Mastercard Buy Ampicillin Online Pembroke Pines Can I Buy, [url=”http://www.accicor.com /buy-ampicillin-online-pembrok e-pines.doc”]Order Now Mastercard Buy Ampicillin Online Pembroke Pines Can I Buy[/url], http://www.accicor.com/buy-amp icillin-online-pembroke-pines. doc Order Now Mastercard Buy Ampicillin Online Pembroke Pines Can I Buy, View more details, [url=”http://www.authenticki netics.com/order-prescription- free-sort-almetec-gonna.pptx
IP:62.210.244.115  2016-04-12 09:22:07
Wfybipnw Without Insurance Ordering Pramipexole Spain Over The Counter, [url=”http://www.magicalseve nus.co.in/ordering-pramipexole -spain-over-the-counter.doc” ]Without Insurance Ordering Pramipexole Spain Over The Counter[/url], http://www.magicalsevenus.co.i n/ordering-pramipexole-spain-o ver-the-counter.doc Without Insurance Ordering Pramipexole Spain Over The Counter, Find Store Misoprostol Get Now, [url=”http://www.injuryclaim smadesimple.com/find-store-mis oprostol-get-now.pptx”]Find Store Misoprostol Get Now[/url], http://www.injuryclaimsmadesim ple.com/find-store-misoprostol -get-now.pptx Find Store Misoprostol Get Now, Low Cost Secure Order Indometacin Generico Store, [url=”http://capitaldancecen ter.com.php5-21.dfw1-1.website testlink.com/order-indometacin -generico.pdf”]Low Cost Secure Order Indometacin Generico Store[/url], http://capitaldancecenter.com. php5-21.dfw1-1.websitetestlink .com/order-indometacin-generic o.pdf Low Cost Secure Order Indometacin Generico Store, Buy Decent Remeron Target Online Canadian No Script, [url=”http://www.undercoverf under.com/buy-decent-remeron-t arget-online-canadian-no-scrip t.pptx”]Buy Decent Remeron Target Online Canadian No Script[/url], http://www.undercoverfunder.co m/buy-decent-remeron-target-on line-canadian-no-script.pptx Buy Decent Remeron Target Online Canadian No Script, L Thyroxine Special Price, [url=”http://www.authenticki netics.com/l-thyroxine-special -price.pdf”]L Thyroxine Special Price[/url], http://www.authentickinetics.c om/l-thyroxine-special-price.p df L Thyroxine Special Price, Mononessa Low Cost In Canada Clearwater, [url=”http://capitaldancecen ter.com.php5-21.dfw1-1.website testlink.com/mononessa-low-cos t-in-canada-clearwater.pdf”] Mononessa Low Cost In Canada Clearwater[/url], http://capitaldancecenter.com. php5-21.dfw1-1.websitetestlink .com/mononessa-low-cost-in-can ada-clearwater.pdf Mononessa Low Cost In Canada Clearwater, Easy To Buy Price Of Clarinex, [url=”http://www.bprosys.net /web/index.php?option=com_k2&v iew=itemlist&task=user&id=1011 2”]Easy To Buy Price Of Clarinex[/url], http://www.bprosys.net/web/ind ex.php?option=com_k2&view=item list&task=user&id=10112 Easy To Buy Price Of Clarinex, click here for details, [url=”http://www.cardinalpre p.org.php5-21.dfw1-1.websitete stlink.com/comprar-crotamiton- amazon.pdf”]click here for details[/url], http://www.cardinalprep.org.ph p5-21.dfw1-1.websitetestlink.c om/comprar-crotamiton-amazon.p df click here for details, For details click here, [url=”http://www.accicor.com /aprovel-canada-quebec.pdf”] For details click here[/url], http://www.accicor.com/aprovel -canada-quebec.pdf For details click here, Buying Fludrocortisone Generic Drug, [url=”http://www.undercoverf under.com/buying-fludrocortiso ne-generic-drug.pdf”]Buying Fludrocortisone Generic Drug[/url], http://www.undercoverfunder.co m/buying-fludrocortisone-gener ic-drug.pdf Buying Fludrocortisone Generic Drug,
IP:62.210.244.115  2016-04-12 09:22:17
Ficdfbvp Online Order Voltaren Gel Price Dubai On Line Without A Prescription, [url=”http://www.rockvickdan cestudio.com/online-order-volt aren-gel-price-dubai.doc”]On line Order Voltaren Gel Price Dubai On Line Without A Prescription[/url], http://www.rockvickdancestudio .com/online-order-voltaren-gel -price-dubai.doc Online Order Voltaren Gel Price Dubai On Line Without A Prescription, Pharmacy Bimatoprost Prices Uk, [url=”http://www.dieks72.ru/ pharmacy-bimatoprost-prices-uk .pdf”]Pharmacy Bimatoprost Prices Uk[/url], http://www.dieks72.ru/pharmacy -bimatoprost-prices-uk.pdf Pharmacy Bimatoprost Prices Uk, How Can I Get Approved Cheap Tricor From Canada Online, [url=”http://www.humangiftin gproject.com/cheap-tricor-from -canada-online.pdf”]How Can I Get Approved Cheap Tricor From Canada Online[/url], http://www.humangiftingproject .com/cheap-tricor-from-canada- online.pdf How Can I Get Approved Cheap Tricor From Canada Online, Mobic online order uk, [url=”http://www.edicionesal far.es/web/index.php?option=co m_k2&view=itemlist&task=user&i d=8268”]Mobic online order uk[/url], http://www.edicionesalfar.es/w eb/index.php?option=com_k2&vie w=itemlist&task=user&id=8268 Mobic online order uk, Ordering Glucophage Generic Ireland, [url=”http://www.taroapex.co m/ordering-glucophage-generic- ireland.doc”]Ordering Glucophage Generic Ireland[/url], http://www.taroapex.com/orderi ng-glucophage-generic-ireland. doc Ordering Glucophage Generic Ireland, Comprar Sirdalud En San Juan, [url=”http://www.kushlin.org /comprar-sirdalud-en-san-juan. pdf”]Comprar Sirdalud En San Juan[/url], http://www.kushlin.org/comprar -sirdalud-en-san-juan.pdf Comprar Sirdalud En San Juan, Cheaper Than Stieva-a, [url=”http://socalsplaygroun d.com/forum/showthread.php?tid =193093”]Cheaper Than Stieva-a[/url], http://socalsplayground.com/fo rum/showthread.php?tid=193093 Cheaper Than Stieva-a, Purchase Biaxin In Japan, [url=”http://www.rockvickdan cestudio.com/purchase-biaxin-i n-japan.pdf”]Purchase Biaxin In Japan[/url], http://www.rockvickdancestudio .com/purchase-biaxin-in-japan. pdf Purchase Biaxin In Japan, Cheap Kapikachhu Europe, [url=”http://www.aaradhyacha ndana.com/cheap-kapikachhu-eur ope.pdf”]Cheap Kapikachhu Europe[/url], http://www.aaradhyachandana.co m/cheap-kapikachhu-europe.pdf Cheap Kapikachhu Europe, How Can I Purchase Donde Comprar Dormidina Generico Fast, [url=”http://www.kmkmotores. com.br/donde-comprar-dormidina -generico.pdf”]How Can I Purchase Donde Comprar Dormidina Generico Fast[/url], http://www.kmkmotores.com.br/d onde-comprar-dormidina-generic o.pdf How Can I Purchase Donde Comprar Dormidina Generico Fast, Without A Script Find Shop Rifampicin Buy Cheap, [url=”http://www.dieks72.ru/ rifampicin-buy-cheap.pdf”]Wi thout A Script Find Shop Rifampicin Buy Cheap[/url], http://www.dieks72.ru/rifampic in-buy-cheap.pdf Without A Script Find Shop Rifampicin Buy Cheap,
IP:62.210.244.115  2016-04-12 09:24:15
Yqwqukcj Condyline Purchase Reviews, [url=”http://www.sahmet-pere vody.ru/condyline-purchase-rev iews.pdf”]Condyline Purchase Reviews[/url], http://www.sahmet-perevody.ru/ condyline-purchase-reviews.pdf Condyline Purchase Reviews, Find Pharmacy Cheapest Buy Minoxidil Generic Side Effect, [url=”http://www.kmkmotores. com.br/cheapest-buy-minoxidil- generic-side-effect.pdf”]Fin d Pharmacy Cheapest Buy Minoxidil Generic Side Effect[/url], http://www.kmkmotores.com.br/c heapest-buy-minoxidil-generic- side-effect.pdf Find Pharmacy Cheapest Buy Minoxidil Generic Side Effect, Can I Get Buy Spirulina Canada Walmart Selling Free Consultation, [url=”http://www.hingreen.co m/buy-spirulina-canada-walmart .pdf”]Can I Get Buy Spirulina Canada Walmart Selling Free Consultation[/url], http://www.hingreen.com/buy-sp irulina-canada-walmart.pdf Can I Get Buy Spirulina Canada Walmart Selling Free Consultation, Generic Novo Lexin Uk Buy In Canada, [url=”http://www.kmkmotores. com.br/generic-novo-lexin-uk-b uy.pdf”]Generic Novo Lexin Uk Buy In Canada[/url], http://www.kmkmotores.com.br/g eneric-novo-lexin-uk-buy.pdf Generic Novo Lexin Uk Buy In Canada, Click the link to continue, [url=”http://www.magaly.com. br/how-to-order-supradyn-uk-ho w-to-get.pdf”]Click the link to continue[/url], http://www.magaly.com.br/how-t o-order-supradyn-uk-how-to-get .pdf Click the link to continue, Buy Brand Ranolazine Online Australia No Prescription No Script, [url=”http://www.humangiftin gproject.com/buy-brand-ranolaz ine-online-australia.pdf”]Bu y Brand Ranolazine Online Australia No Prescription No Script[/url], http://www.humangiftingproject .com/buy-brand-ranolazine-onli ne-australia.pdf Buy Brand Ranolazine Online Australia No Prescription No Script, Approved Echeck Want Purchase Eltroxin American Express, [url=”http://www.kimtomato.c om/purchase-eltroxin-american- express.pdf”]Approved Echeck Want Purchase Eltroxin American Express[/url], http://www.kimtomato.com/purch ase-eltroxin-american-express. pdf Approved Echeck Want Purchase Eltroxin American Express, See details, [url=”http://www.dev.orgonec rystals.com/ebixa-target-brand .pdf”]See details[/url], http://www.dev.orgonecrystals. com/ebixa-target-brand.pdf See details, Discount Co Amoxiclav Purchase Online From India, [url=”http://www.humangiftin gproject.com/discount-co-amoxi clav-purchase-online-from-indi a.pdf”]Discount Co Amoxiclav Purchase Online From India[/url], http://www.humangiftingproject .com/discount-co-amoxiclav-pur chase-online-from-india.pdf Discount Co Amoxiclav Purchase Online From India, Official site, [url=”http://www.kimtomatore view.com/retin-a-online-order. pdf”]Official site[/url], http://www.kimtomatoreview.com /retin-a-online-order.pdf Official site, Cheap Pentasa United States, [url=”http://www.dev.orgonec rystals.com/cheap-pentasa-unit ed-states.pdf”]Cheap Pentasa United States[/url], http://www.dev.orgonecrystals. com/cheap-pentasa-united-state s.pdf Cheap Pentasa United States,
IP:62.210.244.115  2016-04-12 09:24:21
ckapbu 21j5R7ngodozvyzusf, [url=http://pswwqakyhzol.com/] pswwqakyhzol[/url], [link=http://qdkdzcghlatn.com/ ]qdkdzcghlatn[/link], http://fvjyshqedfaz.com/
IP:46.161.9.32  2016-11-21 23:38:23
Barnypok 6QNBZr http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOL QOuaxTXbj5iNG.com
IP:188.143.232.62  2017-01-05 13:46:06
Judiththype wh0cd754605 [url=http://adalat50.top/]adal at[/url] [url=http://buy-propranolol.us /]propranolol[/url] [url=http://buyabilify.site/]b uy abilify[/url] [url=http://genericzoloft.us/] zoloft[/url] [url=http://diclofenac-online. us/]diclofenac[/url] [url=http://buyretina.club/]wh ere can i buy retin a[/url]
IP:46.161.9.24  2017-01-23 07:18:17
Judiththype wh0cd754605 [url=http://sildenafilcitrate2 017.com/]sildenafil tablets 100mg[/url]
IP:46.161.9.24  2017-03-06 06:31:04
ymctfuwxlea GnABMSnqwswottloxd, [url=http://uwhhgilknbyy.com/] uwhhgilknbyy[/url], [link=http://jectbqmkvnkf.com/ ]jectbqmkvnkf[/link], http://dredvyzdxzie.com/
IP:5.188.211.62  2017-04-03 01:14:32
ldzensp 2PrHjgnujescjvendb, [url=http://kcqzomljrfob.com/] kcqzomljrfob[/url], [link=http://kntmeehcixhf.com/ ]kntmeehcixhf[/link], http://kknghqkjtdun.com/
IP:5.188.211.62  2017-04-03 09:20:01
rwrdkyugb MNx43rpfmvohymszcg, [url=http://fujkbvemctmq.com/] fujkbvemctmq[/url], [link=http://cnmluoosugex.com/ ]cnmluoosugex[/link], http://reejosntkftv.com/
IP:31.184.238.204  2017-06-14 20:00:31
fndxjjuetn rRe12Ccsvcdvmhttzs, [url=http://snkdjkoiwlpz.com/] snkdjkoiwlpz[/url], [link=http://uuxbzoppngof.com/ ]uuxbzoppngof[/link], http://zdnyxysulwpj.com/
IP:31.184.238.9  2017-06-14 21:10:06
sbqegb 8AUnBAmhlukzqcpieo, [url=http://hzpjttwuarhj.com/] hzpjttwuarhj[/url], [link=http://mkkgshsqlyxo.com/ ]mkkgshsqlyxo[/link], http://xivfrjavchzo.com/
IP:31.184.238.205  2017-06-14 22:01:04
wofldvfhvq Jo9bGRlrjopjeuscvb, [url=http://lulzjecgdyey.com/] lulzjecgdyey[/url], [link=http://jhodufedwooq.com/ ]jhodufedwooq[/link], http://vugitzsrnxdm.com/
IP:31.184.238.180  2017-06-16 17:13:14
RalphCon frecuencia uso cialis buy cialis online cialis 10 mg cuanto dura el efecto [url=http://cialisxrm.com/]cia lis without a doctor prescription[/url]
IP:46.118.152.163  2017-09-06 16:31:57
GeraldUnisa canadian pharcharmy online northwest pharmacy rx pharmacy [url=http://canadianpharmacyrx bsl.com/?cialis-20]cialis 20[/url] pharmacy near me side effects of amoxicillin 500 mg
IP:109.86.71.72  2017-09-20 17:50:13
FelipeSiz canadian pharmacies http://canadianpharmacyrxbsl.c om/ northwest pharmacy [url=http://canadianpharmacyrx bsl.com/?sertraline-100-mg]ser traline 100 mg[/url] online pharmacies canada metformina 850 mg para adelgazar
IP:109.86.71.72  2017-09-21 09:51:52
GeraldUnisa onlinecanadianpharmacy.com canada drug canadian pharmacy viagra brand [url=http://canadianpharmacyrx bsl.com/?generic-cialis]generi c cialis[/url] canada online pharmacies cialis canada
IP:109.86.71.72  2017-09-22 00:20:11
GeraldUnisa canadianpharmacy canadian drugs canadian pharmacy viagra [url=http://canadianpharmacyrx bsl.com/?canadianpharmacy]cana dianpharmacy[/url] drug stores near me prednisolon nebenwirkungen
IP:109.86.71.72  2017-09-22 14:01:59
GeraldUnisa drugs for sale canadian drugs mexican pharmacy online [url=http://canadianpharmacyrx bsl.com/?generic-tadalafil]gen eric tadalafil[/url] mexican pharmacies shipping to usa xanax high
IP:109.86.71.72  2017-09-22 20:22:46
ТАНЫ СЭТГЭГДЭЛ
Таны нэр:
АНХААРУУЛГА: Уншигчдын бичсэн сэтгэгдэлд factnews.mn хариуцлага хүлээхгүй болно. ХХЗХ-ны журмын дагуу зүй зохисгүй зарим үг, хэллэгийг хязгаарласан тул ТА сэтгэгдэл бичихдээ хууль зүйн болон ёс суртахууны хэм хэмжээг хүндэтгэнэ үү. Хэм хэмжээг зөрчсөн сэтгэгдэлийг админ устгах эрхтэй. Сэтгэгдэлтэй холбоотой санал гомдолыг 8810-1274 утсаар хүлээн авна. тэмдэгт.